הדרך הכי טובה להשיג עסקאותMultifamily  !

 

רוצים שיגיעו אליכם הרבה עסקאות אבל אתם לא יודעים איך לגרום לזה לקרות ?

במאמר זה אנו הולכים לדבר על הדרך מספר אחת להשיג עסקאות נדל”ן בדגש על Multifamily.

ולמרות שאמרתי שאנחנו שיהיה דגש על Multifamily זה ממש לא אומר שזה לא יעזור לכם להשיג עסקאות בכל נישה אחרת של נדל”ן, כי זה כן.

 

אז מה היא הדרך מספר אחת להשיג עסקאות Multifamily ?

התשובה לשאלה זאת היא מתווכים.

ולפני שאתם יוצאים מהמאמר ואומרים לעצמכם “ואוו עוד אכפת שבא ללמד אותי להתקשר למתווך”

 

תנו לי להסביר !!

אז כן אתם יכולים לשלוח מכתבים, לשלוח מיילים, לשים שלטים על נכסים, לנסוע לנכסים לדבר עם אנשים ולנסות להשיג את המספר של הבעלים, לבדוק ברשות המיסים, להסתכל דרך Google Maps ולנסות לזהות מתחמים ואז למצוא את הבעלים ובקיצור כל ה הדרכים הקלאסיות להשיג Off Market .Deals

איזה דרך שלא תבחרו לעשות, אתם צריכים להבין שזה נפח עבודה עצום בשביל לייצר כך תזרים עסקאות יציב ומשמעותי.

 

מצד שני בשביל מתווכים, זה כל העסק שלהם!!

להכיר את כל בעלי הנכסים באזור שלהם ולנסות לשכנע אותם למכור!!

הם עושים את זה Full Time !

 

ונחשו מה, אם אתם לקוחות שהם מחשיבים רציניים, הם ישלחו לכם את העסקאות האלה אחרי שהם עושים את כל העבודה הקשה בשבילכם בחינם !

אם אתם לא יודעים איך לתקשר עם מתווכים ולגרום להם לקחת אתכם ברצינות, כתבנו מאמר שלם על נושא זה ואתם יכולים למצוא אותו כאן.

 

אז במקום לעשות את כל העבודה הקשה הזאת של למצוא את בעלי הנכסים בדרך לא דרך ולשכנע אותם למכור, אתם יכולים להפעיל צבא של מתווכים מאחוריכם שעובד בחינם בשביל למצוא לכם עסקאות !

ושלא תבינו לא נכון, זה שאני אומר בחינם אני לא מתווכן לזה שאתם מנצלים אותם לרעה, מכיוון שכאשר עסקה נסגרת הם מקבלים סחר טרחה הגון למיידי. פשוט אם אתם הייתם רוצים לייצר את תזרים העסקאות הזה בעצמכם אז זה היה עולה לכם בשעות עבודה רבות שהיו מגיעות מכם או מעובדים שלכם או במילים אחרות – עלויות נוספות שאתם יכולים לא להסתכן בהן.

 

אז אחרי שהבנו שמתווכים זאת הדרך הכי טובה להשיג דרכה עסקאות, נשאלת השאלה איך מגיעים למתווכים ?

האמת שיש כמה דרכים.

אבל שני הדרכים הכי טובות שאני מכיר ל- Multifamilyלפחות הן :

1. LoopNet.

עכשיו מי מבינכם שלא מכיר את   ,LoopNetזה אתר כמו יד 2, כמו Zillow שמאפשר לאנשים ומתווכים לפרסם עסקאות רק ש LoopNet-זה לנדל”ן מסחרי בעיקר.

ואם אתם לא מכירים את  LoopNet אז מעכשיו אני אגיד לכם לא להתלהב כי לרוב עסקה שמגיעה לLoopNet לרוב לא תהיה עסקה אטרקטיבית.

לרוב עסקאות שמגיעות לLoopNet הן עסקאות שמי שפרסם אותן עשה הכול בשביל למכור ולא הצליח ועכשיו כ”מוצא אחרון” פרסם אותן בLoopNet.

 

מצד שני LoopNet הוא אתר מעולה לשאוב מימנו פרטים של מתווכים פעילים שבאמת מחתימים עסקאות בשווקים שלהם.

ולשמור את השם, מספר, אמייל וחברה.

 

הדרך השנייה היא להיכנס לכל האתרים של המשרדי התיווך הכי גדולים כמו Cushman & Wakefield,      Colliers , HFF ,CBRE  ,Marcus & Millichap  ,JLL  (שעכשיו הם של JLL) ופשוט למצוא את הצוות מתווכים של השוק שבחרתם.

וגם פה לשמור את הפרטים שלהם.

 

ועכשיו יש לכם רשימת מתווכים בשוק המבוקש.

 

אבל חשוב מאוד להדגיש, אם אתם לא יודעים איך לתקשר אם מתווך ואם אתם לא בניתם צוות ולא יודעים על מה אתם מדברים כשאתם מתקשרים אליהם בפעם הראשונה, הם יבינו מהר מאוד ופשוט לא ירצו לעבוד איתכם ובעיקר בעיקר המתווכים המובילים במשרדי התיווך המובילים (הם לרוב אפילו לא עונים למשהו שהם לא מכירים).

 

אז אם לא למדתם את העסק, אם אין לכם מושג על מה אתם מדברים, אם אין לכם צוות ובעיקר אם אתם לא יודעים לתקשר עם מתווכים אז להתקשר אליהם יביא יותר נזק מימה שזה מביא תועלת.

אז תכינו את עצמכם היטב לשיחות אלה.

 

ואחרי שיש לכם רשימה זה עניין של התמדה ותקשורת שותפת – Follow Up.

וכמובן תקשורת נכון !

 

מקווה שלמדתם מהמאמר, לגבי שאלות מוזמנים לפנות דרך האתר.